Laden...

Madeira Wash away Avalon fix

Normale prijs € 15,95 Speciale prijs € 12,50
Op voorraad in Barneveld
Voeg toe aan verlanglijst
Placeholder text
  • Veilig en vertrouwd bestellen
  • 35 jaar ervaring in naaimachines
  • Betaal: vooraf, achteraf of in termijnen
  • Gratis verzending in BE vanaf €50
  • Beoordeeld met een 9.5
Kies varianten
Productomschrijving

Madeira Wash away Avalon fix

Avalon Fix van Madeira, een wateroplosbaar, zelfklevend borduurvlies. Avalon Fix is ideaal voor alle borduurwerk dat niet in een borduurframe kan worden vastgespannen. Bij uitstek geschikt voor alle creatieve hand- en machineborduurtechnieken alsmede voor het bewerken van textiele stoffen. Ideaal voor het stabiliseren van fijne en transparante stoffen, maken van kantwerk en boordsels, toe te passen als onderste laag van bijvoorbeeld sjaals van linten en wol en computer-borduurmotieven met hoge steekdichtheid.

Gebruikshandleiding Avalon Fix:
Borduren van fijne stoffen: Avalon Fix in de gewenste lengte van de rol knippen en met de beschermfolie aan de bovenzijde in het borduurframe vastspannen. Met de punt van de schaar voorzichtig een diagonaal kruis in het midden van de beschermfolie ritsen. Voorzichtig - alleen de beschermfolie doorritsen, niet het vlies. De beschermfolie iets ruimer dan het motief dat geborduurd gaat worden verwijderen. De stof op het vrijgemaakte kleefoppervlak leggen en goed aandrukken. Na het borduren de stof voorzichtig van het vlies trekken - het borduursel komt vanzelf los van het vlies. De overgebleven Avalon Fix met water oplossen.

Wateroplosbare borduurvliezen "Wash Aways"
"Wash Aways" zijn borduurvliezen en -folies die ontworpen zijn om delicate of transparante stoffen en hoge stapelstof, zoals badstof te stabiliseren. Geschikt voor o.a. vrije-hand-borduren, kant of elk ander borduurwerk dat volledige verwijdering van de stabilisator vereist. De Wash Aways (=eng.: uitwasbaar) lossen compleet op in warmwater, zonder een plakkerige stijve of harde laag achter te laten.

Ideaal voor
Het stabiliseren van fijne en transparante stoffen 
Maken van kantwerk en boordsels 
Toe te passen als onderste laag van draadwerk, bijv. sjaals van linten en wol
 
Productspecificaties
Madeira Wash away Avalon Fix
Artikel nummer: 9443
100% Polyvinyl Alcohol
Maat: 24cm breed X 1 meter lang
Gewicht 40g / m²
Kleur: Wit



Reviews

Schrijf de eerste review over dit product.

Review toevoegen
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Madeira Wash away Avalon fix
Uw waardering
Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!
Klant Reviews
8658 reviews

100% beveelt
Huissteden aan

Word zeer snel verzonden

 
26-5-2022

De webshop waar ik al mijn benodigdheden koop op gebied van naaien en borduren. En zelfs mijn machine heb aangeschaft. Het bied vele betaal opties, word snel verzonden. Ik ben een tevreden klant.

Een super bedrijf met klantvriendelijkheid

 
8-6-2022

Na telefonisch contact met goed advies bestelling geplaatst. Direct via de mail een bevestiging en factuur. Zodra het verstuurd was ( dezelfde dag) een verzendbevestiging ontvangen. Zending was te volgen en de volgende dag in huis. Perfecte verkoop dus!

Huissteden Naaimachines

Langstraat 96 
3771 BJ  Barneveld  
Tel: +31 (0)342 - 491 591 

Maandag Gesloten
Dinsdag 9:30 - 17:30
Woensdag 9:30 - 17:30
Donderdag 9:30 - 17:30
Vrijdag 9:30 - 17:30
Zaterdag 9:30 - 16:00

U bezoekt de webshop via een verouderde browser, hierdoor kan het zijn dat de webshop niet optimaal werkt. We raden u aan om de webshop in een andere browser te bekijken. Lees hier meer over veilige browsers.