
Madeira Decora Lockgaren
Madeira decora voor de lockmachine. Deze mooie Madeira garens zijn er in katoen en viscose. De glanzende Madeira Decora zijn gemaakt van een hoogwaardige Bemberg Viscose.
Deze mooi Madeira Decora garens passen niet door een standaard naald, maar wel door de oogjes van de grijpers van de lockmachine. Let wel, u moet uw spanning daarvoor aanpassen. Ook is deze Madeira Decora uitermate geschikt voor bobbinwerk voor uw naai- of borduurmachine. En wat dacht u om het te gebruiken op uw naaimachine met een couchingvoet of koordvoetjes. Deze Madeira Decora viscose is er in effen kleuren en in multi kleuren. De conen met de multikleuren bestaan uit 3 op elkaar afstemmende kleuren. De dikte van deze draad is 6. De Madeira Cotona, is gemaakt van de beroemde premium Ghiza katoen. Deze bijzondere katoenen Madeira Cotona geeft uw overlock werk een bijzondere uitstraling. En wat dacht u van bobbinwerk voor uw naai-, en borduurmachine. U kunt het ook voor uw handwerk gebruiken, of zelfs om te haken.
Goede informatie over de naaimachine onderdelen
Wat fijn is dat je door merk en type naaimachine een goede keus kan maken voor voetjes etc. Makkelijk te bestellen en snelle Service Vindt het top.
Een super bedrijf met klantvriendelijkheid
Een super bedrijf met hoge klantvriendelijkheid. Na contact over de trage levering kreeg ik snel reactie en werd meteen uitgezocht waar het leverings probleem zat. Huissteden koppeld dit meteen door aan de klant. Geweldig, kunnen andere bedrijven maar zeker leverings bedrijven iets van leren.

Huissteden Naaimachines
Langstraat 96
3771 BJ Barneveld
Tel: +31 (0)342 - 491 591
Openingstijden
Maandag Gesloten
Dinsdag 9:30 - 17:30
Woensdag 9:30 - 17:30
Donderdag 9:30 - 17:30
Vrijdag 9:30 - 17:30
Zaterdag 9:30 - 17:00